Orijinal Sumitomo FC-7R FC-8R FC-7 Fiber Cleaver Blade FCP-20BL Kesme Tekerlek Fiber Cleaver Bıçakları

Yeni ürün

Stokta var

₺606.59


100% Orijinal Sumitomo FC-7R FC-8R Fiber Cleaver Blade FCP-20BL Kesme Tekerlek Fiber Cleaver Bıçakları

Etiketler: Ucuz 100% Orijinal Sumitomo FC 7R FC 8R FC 7 Fiber Cleaver Blade FCP 20BL Kesme Tekerlek Fiber Cleaver Bıçakları, Yüksek Kalite 100% Orijinal Sumitomo FC-7R FC-8R FC-7 Fiber Cleaver Blade FCP-20BL Kesme Tekerlek Fiber Cleaver Bıçakları, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 12cm x 10cm x 9cm (4.72in x 3.94in x 3.54in)
Model Numarası FCB-20BL
Marka Adı DVP

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Orijinal Sumitomo FC-7R FC-8R FC-7 Fiber Cleaver Blade FCP-20BL Kesme Tekerlek Fiber Cleaver Bıçakları

Orijinal Sumitomo FC-7R FC-8R FC-7 Fiber Cleaver Blade FCP-20BL Kesme Tekerlek Fiber Cleaver Bıçakları

İlgili ürünler

INNO ifs9 ifs-9 Fusion Splicer için YENI Elektrotlar Elektrotlar

₺56.87

Tek Fiber Optik Konnektör Temizleyici Kalem Tıklayın SC ST ve FC konnektörleri için 2.5mm Fiber Temizleyici ücretsiz nakliye fiziksel harita görüntüleme

₺56.79

ücretsiz kargo 1x2 Mekanik Optik Anahtarı 1260 ~ 1650nm bağlantı fiber optik ile 5 V Sigara Kilitlemeli anahtarı özellikler eşsiz Düşük Maliyetli düşük ekleme Kaybı yüksek Kanal Izolasyonu yüksek Stabilite, yüksek Güvenilirlik epoksi-ücretsiz Optik Yolu üzerinde mandallama veya Olmayan mandallama uygulamalar optik

₺227.47

SC 2 KM 9/125 singlemode Tek Çıplak fiber diski OTDR Optik Fiber Kablo OTDR testi ölçme optik fiber makaraları Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi

₺219.96

MT-7602 4-in-1 fiber optik güç metre/görsel hata dedektörü/ağ kablosu tester/LED el feneri kompakt tasarım, güçlü, dört büyük fonksiyonlar ile kombine: fiber güç ölçer, lazer fiber optik test kalem, ağ tester, LED el feneri. basit 3 düğme, hızlı çalışma. pil şarj USB bağlantısı. Fiber güç ölçer: altı

₺288.13

özellikler: dalgaboyu: 650nm çıkış Gücü: 30wM Connecter: genel 2.5mm connecter (SC/FC/ST) frekans: 1Hz güç: 1.5 v * 2 AAA çalışma Sıcaklığı:-10 ila + 45 boyutlar: 118*33.6*19.2mm aralığı: 20-30Km

₺67.41

2 adet/grup 2FX/4TX 10/100 Mpbs Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü Tekli dubleks fiber optik 2 SC liman ve UTP RJ-4 konektörü 100% Yeni 10/100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü tek-modu Dalga Boyunun 1310nm 25 km 4 için RJ-45 2 SC Konnektör 10/100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü miktar: 2 adet/grup Çin

₺515.56

1. Model Numarası: ORN-3003 2. GaAs Aktif Cihazlar, FTTH Için tasarlanmıştır (Fiber Ev Ağı Için) 3. Gerilim kaynağı: + 9 V (DC) 4. Frequency aralığı 40-860 MHz. 5. Mükemmel Doğrusallık ve düzlük 6. Alüminyum Profilleri konut, mükemmel ısı dağılımı performansı 7. Smaller boyutu ve kolay yüklemek 8.

₺454.94

H3C QSFP-4X10G-D-AOC-15M Uyumlu 40G QSFP + Koparma AOC (15-meter, QSFP + 4 SFP +) ürün Detayları H3C Hakiki QSFP-4X10G-D-AOC-15M satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP + veri Hızı 40 Gbps kablo Tipi Aktif Optik Kablo kablo Uzunluğu 15 m (49.21ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTS-Uyumlu

₺815.10

SFP BIDI-155M-1310/1550nm-20km-LC-DDM ÜRÜN ÖZELLIKLERI kadar 155 Mb/s veri bağlantıları FP lazer verici PIN fotoğraf-dedektörü 9/125 üzerinde 20 km kadar & mikro; m SMF sıcak-takılabilir SFP ayak izi BIDI LC/UPC tipi takılabilir optik arayüz düşük güç dağılımı Metal muhafaza, alt EMI için RoHS

₺128.90

Mellanox MC2206310-030 Uyumlu 40G QSFP + AOC (30-meter, QSFP + QSFP +) ürün Detayları Mellanox Hakiki MC2206310-030 satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi QSFP + QSFP + Max Veri Hızı 40 Gbps kablo Tipi Aktif Optik Kablo kablo Uzunluğu 30 m (98.43ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod 8544700000

₺834.06

Ücretsiz Kargo 1 Çift Skycom SKYCOM T-108 T-207 T-208H Fusion Splicer için Elektrotlar ürün Açıklaması bu INNO fusion splicer elektrotlar bir çift. 100% BRAND NEW, çin'de yapılan 3000 üzerinde splice için hayat kullanın mevcut için Skycom T-108/207/208 H Fusion Splicer üretici Açıklama bizim

₺56.41

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺133.26

Brocade 10G-SFPP-AOC-2001 Uyumlu 10G SFP + AOC (20-meter, SFP + SFP +) ürün Detayları Brocade Hakiki 10G-SFPP-AOC-2001 satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbps kablo Tipi Aktif Optik Kablo kablo Uzunluğu 20 m (65.62ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod

₺280.55

Fibretool KC-1 Fiber Optik Kevlar Makas Fiber pigtail makas aramid makas soğuk sıcak eriyik bağlantı aracı Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi

₺47.20

Bakış: Jyt-r16/r16d türüdür maliyet- etkili raf( 2u) yaygın olarak güç sağlamak medya dönüştürücü modüler yazın ekipman odası. Farklı modül tipi medya dönüştürücü firmamız tarafından geliştirilen takılabilir bu raf, olan toplam yuvaları 1 6. ile döşenmiştir iki güç kaynağı: ana güç kaynağı ve yedek

₺404.48

zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardır Nakliye hakkında 1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN: tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın. 2. FATURA HAKKıNDA ödeme için kaynağı

₺492.85

Aşırı Ağları 10GB-4-F25-QSFP Uyumlu 40G QSFP + Koparma AOC (25-meter, QSFP + 4 SFP +) ürün Detayları aşırı Hakiki 10GB-4-F25-QSFP satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP + veri Hızı 40 Gbps kablo Tipi Aktif Optik Kablo kablo Uzunluğu 25 m (82.02ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f)

₺853.01

Top